f y 5 x
^

Konsultacje społeczne.

Gdzie chcielibyście aby powstał profesjonalny ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt w Krakowie? Profesjonalny! To określenie zobowiązuje. Czy ośrodek pomagający chorym i poszkodowanym dzikim zwierzętom powinien znajdować się w środku obszaru przemysłowego, gdzie panuje hałas, smród, o zanieczyszczeniu światłem i drganiami nie wspominając? Czy też powinien powstać w cichym i spokojnym miejscu, w środku lasu? Dla każdego logicznie myślącego człowieka odpowiedź jest jedna – oczywiście, że w lesie, w ciszy i spokoju! Ale jak się okazuje dla krakowskich Urzędników ta oczywistość nie jest taka oczywista. Chcą wybudować ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt na działce, z którą miasto nie ma co zrobić, w Pleszowie, gdzie tereny przemysłowe, usługowe i mieszkalne przylegające bezpośrednio do proponowanej przez Miasto lokalizacji urzędnicy nazywają „niezabudowanymi terenami otwartymi”, wprowadzając mieszkańców w błąd. Nasza Fundacja od lat walczy, aby ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt w Krakowie powstał na terenie Lasów Tynieckich, gdzie panują odpowiednie warunki do leczenia i rehabilitacji poszkodowanych przez cywilizację ludzką dzikich zwierząt. Za którą lokalizacją zagłosujesz?

Tu dowiesz się więcej na temat każdej z lokalizacji…
Tu dowiesz się jak możesz zagłosować…                                                                                                                                               
…lub od razu pobierz formularz, wypełnij, wydrukuj go, podpisz (w dwóch miejscach), zeskanuj i wyślij skan na adres dialoguj@um.krakow.pl z dopiskiem „Konsultacje ośrodka rehabilitacji dla dzikich zwierząt”
Liczymy na Twój rozsądek i głos za Lasami Tynieckimi. Dziękujemy w imieniu dzikich zwierząt czekających na ciche i spokojne miejsce w Krakowie, gdzie będą mogły uzyskać pomoc.
Masz czas tylko do 4 grudnia 2018 na oddanie głosu.

 

podziel się

show
 
close