f y 5 x
^

Mamy lokal!

lokal1Drodzy przyjaciele, chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wieścią. Po długich miesiącach poszukiwań i starań udało nam się wreszcie pozyskać od gminy lokal, w którym będziemy mogli stworzyć ośrodek leczenia i rehabilitacji dzikich zwierząt! Będzie to pierwsza taka placówka w Krakowie, dostosowana do potrzeb naszych dzikich pacjentów. To milowy krok w niesieniu pomocy potrzebującym zwierzakom.

Więcej…

Pomieszczenia, które będziemy w tym celu zagospodarowywać, znajdują się na parterze budynku na os. Stalowym 9. Lokal ma ok 145 mkw, 5 mniejszych pokoi i jeden duży, kuchnię i dwie toalety oraz obszerny korytarz z wnęką. Będziemy chcieli zrobić w nim kuchnię i łazienkę dla wolontariusz/pracowników, kuchnię i łazienkę dla zwierzaków, pokój lotów – do ćwiczenia zwierząt przed wypuszczeniem, izolatkę/pokój dla zwierząt na intensywnej terapii, pokój dla pisklaków z miejscem do ich karmienia, pokój ssaczy (dla jeży, wiewiórek, nietoperzy itp.), pokój ptasi oraz biuro fundacji.

Jednak zanim przeniesiemy tam naszych obecnych pacjentów i zaczniemy przyjmować nowych, potrzebne jest przeprowadzenie na miejscu prac remontowo-adaptacyjnych. O szczegółach poinformujemy Was niebawem. Na razie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami poglądowymi.

«
 
»

Podziel się:

Twitter Facebook Del.icio.us Digg LinkedIn StumbleUpon