f y 5 x
^

KUP GADŻETY DZIKIEJ KLINIKI

 podkl.Nietoppodkl.Lispodkl.Pisklpodkl.Wiewpodkl.Jez
Mikołajkowo-Świąteczna Promocja! Do każdego zestawu kubek+podkładka+torba ekologiczna+3 pocztówki dodajemy darmowe klocki drewniane „Wieża Ekosystem” oraz darmową broszurę edukacyjną „Znalazłem dzikie zwierzę – co robić?” i darmowy Zeszyt zadań o dzikich zwierzętach dla dzieci.
To już ostatnie kubki z naszej kolekcji – wyprzedaż trwa do końca roku 2019.
klocki wieża ekosystem Broszura dzieciZeszyt zadań
Zapraszamy do zakupu naszych gadżetów.

Dochód ze sprzedaży gadżetów  przeznaczamy na spłatę zaległości finansowych, które ponieśliśmy na leczenie i rehabilitację dzikich zwierząt w latach 2015 – 2016 oraz na bieżące działania Fundacji (edukację ekologiczną, walkę o ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt w Krakowie, administrację itp.).

Pozostały kubki z jeżem i pisklakami. Na podkładkach jest pięć różnych grafik (jeż, nietoperz, wiewiórka, pisklaki i lis). Toreb mamy dwa rodzaje (logo pozytyw i negatyw). Wzory w zestawach można kompletować dowolnie, wedle własnego uznania.

Zestaw JEDNOOSOBOWY

Kubek 1 szt. + podkładka 1 szt. + torba 1 szt. + pocztówki 3 szt. = 70 zł (+ 25 zł wysyłka) = Razem 95 zł

Do zestawu dodajemy gratisowe klocki drewniane „Wieża ekosystem” – 1 pudełko wraz z darmową broszurą „Znalazłem dzikie zwierzę – co robić? – 1 szt. i zeszyt zadań o dzikich zwierzętach dla dzieci – 1 szt.

Zestaw DWUOSOBOWY

Kubek 2 szt. + podkładka 2 szt. + torba 2 szt. + pocztówki 2×3 szt. = 120 zł (+ 35 zł wysyłka) = Razem 155 zł

Do zestawów dodajemy gratisowe klocki drewniane „Wieża ekosystem” – 2 pudełka wraz z darmową broszurą „Znalazłem dzikie zwierzę – co robić? – 2 szt. i zeszyt zadań o dzikich zwierzętach dla dzieci – 2 szt.

Uwaga! Liczba klocków ograniczona.

Aby kupić nasze gadżety, prosimy wpłacić na nasze konto kwotę określając: – rodzaj kubka (tzn. jeż czy pisklaki), – rodzaj podkładki (tzn. z którym zwierzakiem), – rodzaj torby (pozytyw czy negatyw) podając dokładny adres wysyłki.

Zamówienie prosimy potwierdzić wysyłając mail pt. „Gadżety” ze szczegółami zamówienia i adresem wysyłki na nasz adres: dzika.klinika@op.pl (chcemy mieć możliwość kontaktu z Wami jeśli zamówienie byłoby dla nas niejasne).

Wysyłka gadżetów za granicę będzie musiała być wyceniona oddzielnie – w tej sprawie prosimy o kontakt na maila: dzika.klinika@op.pl

Paczki nadajemy Pocztą Polską.
Można też zakupić wszystkie gadżety bezpośrednio u Prezes Fundacji – prosimy wcześniej o kontakt mailowy: dzika.klinika@op.pl

Wpłaty proszę kierować na nr konta:

Bank Pekao SA
Nr konta: 51 1240 4650 1111 0010 5077 3087
Fundacja DZIKA KLINIKA – Centrum pomocy dla dzikich zwierząt
os. Kazimierzowskie 18/156, 31-841 Kraków
dane do przelewów z zagranicy:
IBAN: PL51124046501111001050773087
SWIFT: PKOPPLPW

 

Dziękujemy Uli Kozieł, która zaprojektowała rysunki na nasze gadżety 🙂

Zespół Fundacji Dzika Klinika