f y 5 x
^

Wolontariusze poszukiwani

wolontariat_DKFundacja Dzika Klinika – Centrum pomocy dla dzikich zwierząt w Krakowie poszukuje wolontariuszy do pomocy w opiece nad dzikimi pacjentami.

Więcej…

Poszukujemy osób chętnych do wykonywania czynności takich jak: karmienie i kąpanie zwierząt, sprzątanie klatek/nosideł, mycie misek, poideł, pranie, przygotowywanie pokarmu dla zwierząt. Wszystkie działania zostaną poprzedzone odpowiednim przeszkoleniem. Mile widziane wykształcenie przyrodnicze bądź weterynaryjne, szersza wiedza o ochronie przyrody a także doświadczenie w obchodzeniu się ze zwierzętami, zwłaszcza z ptakami. Inne ważne cechy to odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie. Przyda się także odporność psychiczna na ból i cierpienie zwierząt, ponieważ zdarza nam się przyjmować pacjentów w kiepskim stanie oraz brak fobii (przed robakami, myszami, krwią czy odchodami zwierząt), a także umiejętność skutecznego działania w ciasnych warunkach (mały metraż mieszkania, w którym obecnie przebywają pacjenci).

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem w Fundacji proszone są o kontakt mailowy pod adresem: biuro@dzikaklinika.com

red.

«
 
»

Podziel się:

Twitter Facebook Del.icio.us Digg LinkedIn StumbleUpon